Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Майже Гоголь майже Вій

26 березня 2022, 19:30, субота
У продажу залишилось 162 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Тривалість
01:20
Бронь На касу
24
години

Про подію

До 201 річниці Дня Народження Миколи Гоголя
 
На вас чекає цікава інтерпритація наймістичнішого оповідання «ВІЙ» від режисера театр «З вулиці на сцену» Ігоря Онисько
 
Історія, яку ви побачите на сцені відрізняється від історії, яку описав М. В. Гоголь… Але заставляє знову задуматись про існування містичних вурдалаків, відьом та нечесті, яка приходить тоді, коли зморена душа (Корчмаря та Панночки) потребує россуду своїх вчинків, коли спокуса та цікавість чистої душі (Хоми) призводить до зустрічі очі в очі зі смертю…
 
То ж за ким тепер стоятиме правда і чи врятується молодий семінарист від нечесті?.. Запрошуємо побачити на власні очі
 
Чи існує пекло, рай, чистилище? Що відбувається з душею після смерті земного тіла?
 
Такі питання, певно, задає собі кожна людина. На них людство намагалось дати відповідь протягом багатьох віків.
 
Зокрема, Микола Васильович Гоголь в оповіданні «Вій» зачепив тему протистояння грішного і безгрішного, яке існує не лише за рамками нашого світу, але й є невід’ємною частиною земного буденного життя.
 
Ми не хочемо заперечувати жодному твердженню про життя і смерть, пекло і рай. Не бажаємо багато філософії. Адже не маємо право вчити, як жити
 
Ми лише вирішили показати ще одну точку зору на питання: що таке людина грішна і чи вправі ми її засуджувати? Чи маються душі померлих? І чи таке вже страшне пекло, як його малюють?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Майже Гоголь майже Вій відбудеться 26 березня 2022, 19:30, субота в Палац молоді. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+