Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Тінь Сонця

1 листопада 2020, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
14+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Друзі! Дякуємо, що ви з нами! З поважних причин ми не змогли зустрітися навесні, проте вирушаємо на зустріч із вами вже прямо зараз! 
Готуємо для вас традиційно велику бомбову програму, до якої увійдуть улюблені композиції, кращі пісні з альбому "На небесних конях", а також найновіші треки, які народились, поки ми з вами вимушено не бачились! 
Міфологія та козаччина, суворі роздуми про сьогодення і чарівна лірика - все це для вас!
 
Важливо! Усі придбані на весняні концерти квитки будуть дійсні і для цієї події! 
До зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Тінь Сонця відбудеться 1 листопада 2020, 19:00, неділя в Паб Xrystofor. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.