Сергій Бабкін

17 грудня 2013, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Виконавець підготував для шанувальників 26 пісень. Співак представить нову програму «В десятку», що складатиметься з кращих композицій за останні 10 років. Загальна тривалість виступу 2-2,5 години. У планах – виконання нових пісень з альбому «Сергеевна», що побачив світ цьогоріч.
 
Музикант, актор, автор і виконавець власних пісень, у минулому – учасник гурту «5'nizza» та проекту «Брюссель» Святослава Вакарчука. «Тим хто чув його пісні, але ніколи не був на концертах, ми хочемо рішуче скажемо - Бабкіна треба бачити! Слухати серцем, чути очима. Його індивідуальний стиль, співаючих акторів 20 століття органічно живе в сучасній музиці. Побувавши хоч раз на його концерті, ви самі собі скажете, що він такий один, і що це було щось. Глибоко й просто одночасно», - кажуть організатори.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Сергій Бабкін відбудеться 17 грудня 2013, 19:00, вівторок в Львівська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+