Хорова капела «ОРЕЯ»

Про подію

Одна з найкращих хорових капел Європи, що належить до дванадцятки кращих колективів планети хорова капела «ОРЕЯ» відвідає Львів.
 
9 березня справжнє свято для меломанів та гурманів вишуканого хорового мистецтва у Львівській обласній філармонії о 19-00 відбудеться концерт відомої у світі хорової капели «ОРЕЯ» з міста Житомира, яка виконає всесвітньо відомі композиції від класики до джазу. 
Академічний хор «ОРЕЯ» – це гурт з тридцяти співаків, які звучать як один великий голос і є одним художнім організмом, але кожен з яких може робити на сцені щось ще крім якісного співу, все те, що включає в себе, так званий хоровий театр. Кожен концерт «ОРЕЇ» стає черговою сенсацією в хоровому мистецтві з несамовитим захопленням і радістю від почутого і побаченого. В здобутку колективу 9 гран-прі та 30 перших місць на міжнародних хорових конкурсах і фестивалях!
Художній керівник хору Олександер Вацек довів, що один і той  же склад артистів може співати академічним і народним хором, а то й джазовим або естрадним бендом, щиро, «беручи за душу» завороженого глядача. 
 
 
Не пропусти кращий концерт світового рівня !

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Хорова капела «ОРЕЯ» відбудеться 9 березня, 19:00, понеділок в Львівська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+