Артем Семенов "Між адом і раєм"

20 листопада 2014, 19:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

                    Театр-хор «GALART» був створений в 2013 році унікальним диригентом та солістом Артемом Семеновим. (Артем Семенов, закінчив Львівську консерваторію, професійний диригент, срібний фіналіст першого сезону шоу «Україна має талант» (канал СТБ).
До складу колективу «GALART» входять 22 талановитих професійних хормейстерів, 5 професійних рок-музикантів: гітара, бас-гітара, клавіші, ударні, перкусія, та 6 музикантів класичної струнної групи : 2 скрипки, 2 альти та 2 віолончелі. У репертуарі театру-хору перлини світового музичного мистецтва у новому, неповторному звучанні. Геніальні твори Людвига Ван Бетховена, Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Каміля Сен–Санса, Йосипа Гайдна тощо у інтерпретації стилів сімфо-рок та рок–класика набули нових, сучасних кольорів, стали зрозумілими та близькими кожному.
Ці твори вже були презентовані на концертах у місті Києві, та визвали бурхливу реакцію публіки. Також у якості гостя Артем Семенов та хор «GALART» були запрошені на масштабне музичне телешоу «Х-фактор», де з успіхом виконали фрагмент «Реквієма» Моцарта-«Kyrie Eleison» у сучасній обробці.
Ми варті того, щоб бути почутими вимогливими глядачами вашого міста.
 
 
Концертная программа 
1 В. А. Моцарт (Lacrimosa)
2 В. А. Моцарт ( Kirie Eleison) Соло Артем Семенов.
3 Джузеппе Верді ( Rekx)
4 Шарль – Каміль Сен-Санс (Dies irae)
5 Карл Орф ( O Fortuna)
6 Й. С. Бах ( agnus dei) Соло Артем Семенов
7 Шарль – Каміль Сен-Санс (1 частина Requiem )
8 Г. Ф. Гендель ( Hallelujah)
9 Дж. Б. Перголезі ( Stabat Mater) Соло Артем Семенов
10 Л. В. Бетховен Симфония №9 ( Ода до радост

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Артем Семенов "Між адом і раєм" відбудеться 20 листопада 2014, 19:00, четвер в Львівська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+