Ірина Дубцова « 10 років - " На рівні серця "»

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Всеукраїнський концертний тур Ірини Дубцової - присвячений десятиріччю творчої діяльності .
 
 « 10 років - " На рівні серця "» Нову сольну програму побачать і почують 20 міст України . Тур бере почалися 15 лютого 2014 року і закінчиться великим концертом в Києві в середині квітня.
 
Ірина Дубцова - російська співачка , поет і композитор , випускниця і переможниця всеросійського телепроекту «Фабрика зірок - 4 » , фіналістка проекту « Фабрика зірок. Повернення ». Член журі двох сезонів міжнародного ТВ проекту Х- Фактор ( Україна ) . Ірина Дубцова не тільки талановита співачка , а так само автордесятка визнаних хітів для своїх колег : Філіпа Кіркорова , Тіматі , Алсу , Тетяни Котової , Зари , Слави , Макарські , EMIN .
 
Популярні хіти :
 
Про нього
Як ти там ?
Кому ? Навіщо ?
вітру
медалі
Їж , молись, люби
прости мене
ти той
 
Чуттєва , тендітна , незалежна , Ірина стала для своїх шанувальників уособленням жіночності і внутрішньої сили . Мова її пісень простий і зрозумілий для глядача. Музика написана від серця не залишає байдужим навіть найдосвідченішого слухача. Кожна пісня Ірини - це скарбниця почуттів і виплеск емоцій - якими співачка готова ділитися з усім світом. Ось що робить Ірину особливою і неповторною .
 
Тільки втративши - ми почнемо цінувати.
 
Тільки запізнившись - вчимося поспішати .
 
Тільки не любив - можна відпустити
 
Тільки бачачи смерть - можна навчитися жити.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Ірина Дубцова « 10 років - " На рівні серця "» відбудеться 6 березня, 19:00, четвер в Львівський державний цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+