Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

LOBODA "Под запретом"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Світлана Лобода
"Город под запретом" (GPz)
Світлана Лобода – співачка, яка ламає всі стереотипи, а бути найепатажнішою вважає своїм обов’язком.
Концерт "ГОРОД ПОД ЗАПРЕТОМ" - це широка палітра емоцій, драйву, непередбачуваних вражень, а сама пісня - ностальгія за втраченим, яке не відпускає. Відходить осінь і забирає кохання, але як його відпустити й забути, якщо болить жіноча душа. Живі звуки оркестру її розривають, однак нічого змінити уже не можна. Плаче скрипка й ридає віолончель над втраченим коханням. Від відчуття самотності стає нестерпно важко.
Однак життя триває, і LOBODA кидає своїх шанувальників у вир пристрасті, бурхливих і нестримних емоцій, чим запалює їхні серця та бажання жити!!!
Пісня довгоочікувана. Артистка ретельно працювала над нею кілька місяців і творила її з любов’ю. Презентація відбулася під час сольного концерту в STEREO PLAZA, вразивши несподіванкою – співачка звернулась до репу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

LOBODA "Под запретом" відбудеться 10 червня 2014, 19:00, вівторок в Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.