Інформація щодо обмеження масових заходів!

Дюк Тайм

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

  Вокальна група DukeTime ( Дюк- Тайм ) - чоловічий вокальний секстет - утворилася в серпні 2004 р. Нинішній склад групи працює з лютого 2005 р. Група складається з шести професійних вокалістів: бас , три баритона і два тенора . 
 
  Репертуар колективу  активно поповнюється світовими хітами популярної зарубіжної музики , класичними творами , джазовими вокальними та інструментальними стандартами , хітами вітчизняної естради , музичними творами танцювального жанру.  Група DukeTime ( Дюк- Тайм ) працює виключно a capella - це музичний напрям , що припускає виконання музичних творів без використання будь-яких інструментів , крім людського голосу.
 
  Вокальні інтерпретації відомих музичних творів не перестають дивувати навіть саму вимогливу публіку !

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Дюк Тайм відбудеться 18 листопада 2013, 19:00, понеділок в Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+