Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Олексій Вертинський - 65 Років, творчий вечір

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Харизматичний майстер перевтілень – таким його бачать глядачі у виставах, кінофільмах та серіалах. Слава та нагороди митця здобуті великим талантом та важкою багаторічною працею. Можливо, саме тому шанувальникам актора так мало відомо про життя Вертинського поза сценою.
 
БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ВЕЧІР З О. ВЕРТИНСЬКИМ У ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ «РОКС»
Цей актор давно став відомий не тільки своїм талантом, а й різкими судженнями, категоричністю висловлювань та принциповістю. Його кар’єра почалась з жорсткої критики. Тепер Вертинський має на своєму рахунку безліч нагород та звання Народного артиста України.
 
Відзначаючи своє 65-річчя у рамках творчого вечора, актор розкаже багато цікавого публіці.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Олексій Вертинський - 65 Років, творчий вечір відбудеться 20 березня 2021, 19:00, субота в Будинок культури залізничників «Рокс». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+