Информация об ограничении массовых мероприятий!

Концерт пам'яті Скрябіна

21 июня 2015, 18:00, воскресенье
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

«Ти був серед найкращих особливим»

Триб’ют-концерт пам’яті Скрябіна 21 червня 2015 року у Львові

Трагічна смерть лідера українського гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка досі невимовним болем озивається в душах усіх, хто знав його, хто любив, хто захоплювався його творчістю.

 

Рідний його серцю Львів на найбільшому концертному майданчику міста - стадіоні «Арена Львів» 21 червня о 20.00 радо зустрічатиме тих, для кого Андрій Кузьменко був дорогим, хто глибоко шанує його пам'ять.

 

«Справжнім друзям не забудь, подзвони, Бо добра чи зле, з тобою завжди вони»

Повний перелік учасників триб’ют-концерту налічує понад 13 відомих виконавців, які були не просто колегами Кузьми, а й друзями. На прохання шанувальників Андрія Кузьменка на сцені «Арена Львів» поруч із музикантами гурту «Скрябін» виступатимуть:

 

Брати Гадюкіни,

Святослав Вакарчук,

Тарас Чубай,

Руслана,

Олександр Положинський,

гурт O.Torvald,

Фагот (ТНМК),

Олександр Пономарьов,

Наталія Могилевська,

Віктор Павлик,

гурти «Скай», «Пающіє Труси», «Антитіла».

 

Цього разу пісні з репертуару Скрябіна зазвучать по-новому - у кавер-версіях культових українських гуртів і співаків.

 

«Я впевнений, що його пісні переживуть його самого. У них є та енергія, яка необхідна людям завжди», - переконаний Святослав Вакарчук.

 

Сумуємо і пам’ятаємо – вечір спогадів та улюблених пісень від відомих виконавців

«Я завжди слухала Андрійкові пісні, і мала що йому сказати. Зараз ця тема стала для мене дуже важливою - не забути, не загубити те, що тисячі людей знайшли і зрозуміли тільки зараз, після його загибелі. …Тільки в продовженні життя творчості автор продовжує жити, вчити нас, а забуття — це смерть!», - написала у своєму листі, опублікованому на сторінці гурту у «Фейсбуці», Ольга Кузьменко.

 

Проведіть вечір із творчістю Скрябіна! Придбайте квитки на концерт пам’яті Андрія Кузьменка у Львові!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Львов.

Концерт пам'яті Скрябіна состоится 21 июня 2015, 18:00, воскресенье в Стадион "Арена Львов". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+