Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт пам'яті Скрябіна

21 червня 2015, 18:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Ти був серед найкращих особливим»

Триб’ют-концерт пам’яті Скрябіна 21 червня 2015 року у Львові

Трагічна смерть лідера українського гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка досі невимовним болем озивається в душах усіх, хто знав його, хто любив, хто захоплювався його творчістю.

 

Рідний його серцю Львів на найбільшому концертному майданчику міста - стадіоні «Арена Львів» 21 червня о 20.00 радо зустрічатиме тих, для кого Андрій Кузьменко був дорогим, хто глибоко шанує його пам'ять.

 

«Справжнім друзям не забудь, подзвони, Бо добра чи зле, з тобою завжди вони»

Повний перелік учасників триб’ют-концерту налічує понад 13 відомих виконавців, які були не просто колегами Кузьми, а й друзями. На прохання шанувальників Андрія Кузьменка на сцені «Арена Львів» поруч із музикантами гурту «Скрябін» виступатимуть:

 

Брати Гадюкіни,

Святослав Вакарчук,

Тарас Чубай,

Руслана,

Олександр Положинський,

гурт O.Torvald,

Фагот (ТНМК),

Олександр Пономарьов,

Наталія Могилевська,

Віктор Павлик,

гурти «Скай», «Пающіє Труси», «Антитіла».

 

Цього разу пісні з репертуару Скрябіна зазвучать по-новому - у кавер-версіях культових українських гуртів і співаків.

 

«Я впевнений, що його пісні переживуть його самого. У них є та енергія, яка необхідна людям завжди», - переконаний Святослав Вакарчук.

 

Сумуємо і пам’ятаємо – вечір спогадів та улюблених пісень від відомих виконавців

«Я завжди слухала Андрійкові пісні, і мала що йому сказати. Зараз ця тема стала для мене дуже важливою - не забути, не загубити те, що тисячі людей знайшли і зрозуміли тільки зараз, після його загибелі. …Тільки в продовженні життя творчості автор продовжує жити, вчити нас, а забуття — це смерть!», - написала у своєму листі, опублікованому на сторінці гурту у «Фейсбуці», Ольга Кузьменко.

 

Проведіть вечір із творчістю Скрябіна! Придбайте квитки на концерт пам’яті Андрія Кузьменка у Львові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Концерт пам'яті Скрябіна відбудеться 21 червня 2015, 18:00, неділя в Стадіон "Арена Львів". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.