Фінал конкурсу «Жінка Східна Європа / Всесвіт - Україна 2021»

15 вересня 2021, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Найкрасивіша подія осені - грандіозний Фінал конкурсу «Жінка Східна Європа/Всесвіт-Україна 2021». Організатором проєкту є володарка титулу «Mrs.TOР of UNIVERSE 2018», сьогодні - національний директор конкурсу краси для жінок «Жінка Східна Європа/Всесвіт-Україна» Уляна Оксенюк.
 
Фінал конкурсу пройде 15 вересня у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету.
 
За почесні титули змагатимуться 14 жінок віком 25-45 років, які реалізували себе у материнстві, улюбленій справі та благодійності. Це титули «Mrs.Universe-Ukraine», «Women of the Universe- Ukraine», «Mrs. Europe-Ukraine».
 
Також одна з конкурсанток отримує особливий титут Mrs. Lviv. А переможниця поїде представляти Україну на найпрестижніші конкурси краси Європи і світу -  «Mrs. Universe», «Women of the Universe» і «Mrs.Europe».
 
Ще одна важлива мета проєкту – благодійність і підтримка людей, які потрапили у скрутну ситуацію. Тому частина зібраних коштів від продажу квитків піде на лікування онкохворих матерів. Подія збере еліту Львова і відомих людей. У програмі заходу: концертна програма, презентації фіналісток, виступи шоу-балету, унікальне б’юті-шоу, обрання та нагородження переможниці титулом «Жінка Східна Європа/Всесвіт-Україна 2021».
 
Ведучий вечора: Леонід Мартинчик. Свято для Вас відкриють фіналістки. Вони танцюватимуть благодійний вальс.
 
Постановник дефіле: талановита Ірина Дюденко
 
Дрес Код: Black Tie

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Фінал конкурсу «Жінка Східна Європа / Всесвіт - Україна 2021» відбудеться 15 вересня 2021, 19:00, середа в Львівський оперний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+