Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Святослав Кондратив #турВиКинг

14 лютого 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь
2
години

Про подію

14 лютого 2020 року у Львівській національній філармонії відбудеться концерт відомого українського композитора і музиканта-скрипаля Святослава Кондратіва, який представляє у Львові свій новий альбом «Вікінг». Багатьом шанувальникам якісної музики Святослав Кондратьєв відомий як автор проекту # СвітОчімаСкріпаля. Ряд роликів, які музикант зняв в різних країнах і куточках світу, давно зібрав велику аудиторію в мережі Ютуб і не тільки. Тільки за останні два роки маестро зіграв понад 100 концертів! І Щоразу його виступу користувалися у слухачів і слухачок неймовірним успіхом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Святослав Кондратив #турВиКинг відбудеться 14 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Львівська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.