Серёга ака Полиграф ШарикOFF с программой "Бумеру 15 ЛЕТ"

8 грудня 2019, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Серьога aka Поліграф Шарікофф вперше у Львові!
8 грудня 2019 року у Центрі Довженка у Львові, вперше відбудеться концерт репера Серьоги aka Поліграф Шарікофф з концертною програмою «Бумеру 15»! Так, саме 15 років минуло відтоді, як вся Україна заспівала «Черный бумер». Композиція увійшла до першого альбому артиста «Мой двор: Свадьбы и похороны», який вийшов на українському лейблі MFG/BMG Ukraine. І хоча сам Серьога з білоруського Гомеля, вже багато років він живе і працює в Україні. Чого варта лише його участь у проекті «X-фактор» у якості тренера, де Серьога показав себе як суворий, але справедливий наставник і суддя.
 
Концерт з програмою «БУМЕРУ 15»!
За час, що минув з моменту виходу першої платівки, змінилися не лише всі ми, а й Сергій Пархоменко, який тепер виступає у новому авторському проекті Поліграф Шарікофф. І треба зазначити, нове амплуа артиста користується не меншою популярністю, ані ж його попередні витівки. Сумарна кількість переглядів чотирьох його кліпів на Youtube складає понад 40 мільйонів. Але що може бути краще від живого концерту улюбленого артиста?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Серёга ака Полиграф ШарикOFF с программой "Бумеру 15 ЛЕТ" відбудеться 8 грудня 2019, 19:00, неділя в Львов. Центр Довженка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+