Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Найпопулярніша моновістава Бродвею!
 
Талановито, щиро, Надзвичайно влучно та до сліз дотепний!
 
7 Квітня готуйтесь до двох годин захоплення и порінання у чоловічу реальність!
 
У головній роли - заслужений артист України, неперевершений и харизматичний ОЛЕКСІЙ Гнатковський, Який розкріє всі Таємниці буття Чоловіка, секрети СТОСУНКІВ чоловіків и жінок і ... шкірного з нас!
 
Чима чоловіків впізнають себе, а жінки - своих суджень!
 
Буде весело и водночас правдиво!
 
Про любов и побут, буденне и наболіле, про життя, як воно є!
 
КВІТКИ НА Вистава ВЖЕ У ПРОДАЖУ!
 
Недаремно «Дикун» настолько відомій и популярного в усьому мире!
 
Вистава Вперше показали на Бродвеї у +1995 году, и відтоді вона залішається рекордсменом среди «one man show», а такоже має на Рахунку авторитетних Світову театральну премию Лоуренса Олів'є - Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».
 
Автор п'єси - американський сімейний психолог Роб Беккер, Який часто виступали як stand-up комік. На Бродвеї имя Беккера стало легендою, Аджея постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі - Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтріваліше шоу одного актора.
 
П'єса зіграна самим автором только на Бродвеї более 700 разів, переклад 35 мовами и в цілому швидкої более 8 миллионов глядачів у 45 странах світу!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever відбудеться 7 квітня 2019, 19:00, неділя в Перший український театр для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+