Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ЛСП

27 листопада 2018, 19:00, вівторок
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ЛСП з живим складом у Львові! Великий концерт! Гучній скандал з Оксіміроном, Довгі роки поиска собі и смерть одного з головних учасников - електро-дабстеп Інді-проект ЛСП пройшов вогонь, воду и мідні труби и відродівся як рок-гурти з «живим» складом. Перші місця в чартах, повні зали и анонс дебютного стадіонного туру превратилась ЛСП в один з найактуальнішіх російськомовніх ансамблів сучасності.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

ЛСП відбудеться 27 листопада 2018, 19:00, вівторок в Клуб "Малевич". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+