Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Истории Любви для взрослых . Львів

Истории Любви для взрослых	. Львів
1 березня, 17:00, вівторок
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької
Купити квитки Залишилось квитків: 357
1 березня, 20:00, вівторок
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької
Купити квитки Залишилось квитків: 299

Про подію

Найаншлаговіша вистава останніх років повертається на сцену театру ім. Марії Заньковецької!
 
«Історії кохання для дорослих» сама назва вже інтригує і спонукає купити квитки на виставу 12 квітня в театрі ім. М.Заньковецької.
 
Жанр, який популярний в Європі зможуть побачити і у Львові, кабаре-комедія «Історії кохання для дорослих» – це шість новел за мотивами твору польського драматурга Збігнєва Ксьонджіка. Відверті розмови на інтимні теми двома мовами – українською та російською. Всі історії для дорослих – це діалоги про ЦЕ. Адже відверто ЦЕ вголос готовий обговорювати далеко не кожен. А уявіть, привселюдно зі сцени. Та ще і вперше в житті!
 
У «Історіях кохання для дорослих», режисер В’ячеслав Жила примудрився зібрати на сцені не лише театральних зірок (Олексія Вертинського, Людмилу Смородину, Анатолія Гнатюка, Яніну Соколову), а й лідера гурту «Друга рiка» Валерія Харчишина. Квитки на «Історії кохання для дорослих» – це можливість не лише посміятись до сліз, але й вживу побачити легендарних акторів.
 
Знову на сцені телеведуча Яніна Соколова. Не дуже щаслива у шлюбі дружина, повія, спрагла любовних пригод жінка – що їй потрібно зможемо дізнатись під час «Історій кохання». Одружений комівояжер (Харчишин) кадрив заміжню працівницю (Соколову), хоча його метою було всього лише продати ножі. Проте раптово мова заходить про те, як часто його потенційний покупець хотіла б займатися любов’ю. «Раз на тиждень?» – Запитує Валерій. «Частіше», – відповідає Яна. «Раз на день?» «Частіше». «Щогодини?» «Частіше!» – Імпровізує в запалі Соколова, і всі пирскають від сміху. Персонаж Вертинського колись був найталановитішим аспірантом-філологом, а тепер викладає в дитячому садку. А з героїнею Людмили Смородинової, яка зараз вже доктор наук, у них був роман. Вони не бачилися років двадцять і тут заговорили про життя.
Відверті теми, інтимні деталі і розмови про ЦЕ не залишать байдужим жодного, хто купить квитки на «Історії кохання для дорослих».
Питання? Відповідь!
+