Інформація щодо обмеження масових заходів!

Рок Хіти «green tour»

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Презентація нової програми «green tour»

РОК ХІТИ

у виконанні камерної групи

Симфонічний оркестр

«Résonance»

У програмі концерту «green tour»:

- Placebo

- Marilyn Manson

- Coldplay

- Земфіра

- Акваріум

- Кіно

- АукцИон

- 30 Seconds to Mars

- R.E.M.

- Linkin Park

- System of a Down

- Aerosmith

- Bob Dylan

- Rammstein

- No Doubt

- Elvis Presley

- Metallica

- OneRepublic

- Ozzy Osbourne

- Queen

- Robbie Williams

Група «résonance», хоч формально і є камерної частиною симфонічного оркестру, а також часто зараховують до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ні тим, ні іншим.

Репертуар гурту - це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена самими талановитими людьми планети.

Дана програма концерту пропонує новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає в саме серце твору - саме те, що композитор спочатку в неї вкладав.

І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і барвистим, в тому числі завдяки проробленим аранжуванням спеціально для камерної групи симфонічного оркестру «résonance».

Музиканти групи «résonance» - це викладачі консерваторії, музиканти філармонії, оперного театру, будинку органної та камерної музики з різних міст України.

Концерт для справжніх цінителів рок-музики!

Глядачів чекає не тільки улюблені пісні у свіжому звучанні, але й авторський відеоряд на великому екрані.

ЖИВИЙ ЗВУК.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Рок Хіти «green tour» відбудеться 12 травня 2015, 19:00, вівторок в Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+