Сергій Бабкін

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Разом зберуться найвідоміші пісні з "Мотора" і "Сина", буде і "Зовні" і"Усередині", і звичайно не залишиться без уваги остання платівка "Сергевна".
 
Тих, хто до сих пір вважають, що Сергій Бабкін – це родич Надії Бабкиной - просто щиро шкода! Ті, хто пам'ятає, що Бабкін завоював любов слухачів ще в складі легендарної групи 5'nizza - мають рацію, але старомодні. Деякі можуть знати його як учасника команди «Брюссель» Святослава Вакарчука. Але будучи все-таки артистом самодостатнім, у Сергія вже давно є свій абсолютно унікальний проект.
 
Тим хто чув його пісні, але ніколи не був на концертах, ми хочемо рішуче сказати - Бабкіна потрібно бачити! Слухати серцем, чути очима. Його індивідуальний стиль – стиль акторів ХХ століття, які співають, - органічно живе у сучасній музиці. Побувавши хоч раз на його концерті, Ви самі собі скажете, що він такий один, і що це було ДЕЩО. Глибоко і просто водночас. Тим же, хто вже знайомий з творчістю Сергія, ми хочемо сказати - швидше за квитком. Ви обов'язково почуєте СВОЮ улюблену пісню групи Сергія Бабкіна.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Сергій Бабкін відбудеться 8 грудня 2014, 19:00, понеділок в Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+