Інформація щодо обмеження масових заходів!

Роман Віктюк "Маскарад маркіза де Сада"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Доля скандального маркіза , який провів 17 років у в'язниці і що закінчив життя в лікарні для божевільних , - ідеальний матеріал про взаємини влади і творця, неминуче викликає аналогії з сьогоднішнім часом . У свіжій прем'єрі Віктюка сам де Сад (роль якого грає Дмитро Бозін ) , його кохана Лакоста , затята революціонерка Жюстіна , інспектор Маре та інші персонажі вирішують філософсько - життєві питання на тему сексуального розкріпачення під музику The Tiger Lillies , а дійства у виставі відбуваються в діапазоні емоцій від гомеричного сміху до трагічної паузи.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Роман Віктюк "Маскарад маркіза де Сада" відбудеться 25 лютого 2014, 19:00, вівторок в Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+