Jazz Bezz

12 грудня 2013, 20:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

JT Fresh.
JT Fresh - свіжий сік молодого джазу!
Фішка JT Fresh - нестандартні стандарти. Саме це зробило молоду київську групу популярною. JT Fresh виконує джазові і блюзові речі, в нових, оригінальних аранжуваннях: від традиційного свінгу до нео-року, називаючи свій стиль "блюзом та етно-джазом". Вони придумали безліч несподіваних джазових кавер-версій на світові хіти і навіть на українські народні пісні.
На сьогодні в активі JT Fresh більше 100 вокальних та інструментальних композицій.
Засновником, продюсером і художнім керівником гурту є Ольга Горбач.
Ігор Гнидин Проект (UA).
Ігор Гнидин - барабани  
Анастасія Литвинюк - фортепіано  
Андрій Кохан - бас  
Михайло Балог - саксофони
Проект Ігоря Гнидина представить композиції, які Ігор написав минулої зими, коли падав сильний сніг. На відміну від його композицій, творених на народних мотивах (все це звучить в проекті ShockolaD), в основі його нової музики лежить синтез різних стилів з різних часів історії розвитку джазової музики та поліритмія. Кожен з учасників доповнює музику своїми розмовами в імпровізації.
Сам Ігор каже: "Ритм для мене це основа всього існування світу. Який ритм, який пульс - такий і світ, така і музика, така мелодія швидкість і час. Ритм є в основі всієї музики, тому що найперша музика, яку ми почули коли прийшли на цю планету, це ритм, пульс, це биття серця матері, яке ми відчуваємо, знаходячись ще в утробі. В кожного з народження свій ритм і час. Потім, коли народжуємось, ми створюємо перший свій звук першу свою мелодію, це крик і плач новонародженого, а вже потім дорослішаємо і це все поєднується в нашій гармонії ритму і звуку.
Також музика походить від добра, тому коли все співпадає - місце час ритм мелодія і гармонія, то всі люди, які доторкаються до музики на певному рівні свідомості, поєднуються в одне ціле, в одне добро. Це природа мого бачення світу, це природа моєї музики".
Сайти музикантів:
www.myspace.com/igorhnydyn
www.myspace.com/anastasijalitvinyuk
www.myspace.com/michaelbalog
www.shockolad.com/andriy-kohan-bas-gitara/andriy-kohan-bas-gitara

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Jazz Bezz відбудеться 12 грудня 2013, 20:00, четвер в Нічний клуб "Picasso". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+