Jazz Bezz

9 грудня, 20:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

World Service Project (UK)
Dave Morecroft - клавіші
Tim Ower - саксофони  
Raphael Clarkson - тромбон  
Conor Chaplin - бас  
Mike Clowes - барабани
Лондонський панк-джаз-фанк проект World Service за останні два роки став відомим у всій Великобританії та Європі. Зі своєю інноваційною программою Match&Fuse вони гастролювали Європейським турне, а їх музика лунала на загльнонаціональних радіостанціяху Великобританії, Португалії, Німеччини, Данії та Швеції.
Їх інтенсивне живе звучання наповнило низку європейських міст і фестивалів, серед них:  London Jazz Festival, Tampere Jazz Happening (Фінляндія), Umea Jazz Festival (Швеція), Ljubljana Jazz Festival, 12 Points Festival (Португалія), Brecon, Marsden та Swanage Jazz Festivals, Europe Day (Дублін), WDR Funkhaus (Кельн), а ще концерти в Італії, Норвегії, Німеччині, Франції та Ірландії.
Часопис "Time Out London" описує World Service Project як: "... сліпучі ... великі речі лежать попереду них", "Jazzwise" охрестили їх "блискучий пост-прог фанк",  "The Guardian" писали про їхню гру "жорсткий, майстерно структурований, сміливий ґрув...", а "The Telegraph" назвала їх стиль "справжній skronk-jazz".
Очолювана  піаністом та композитором Дейвом Моркрофтом група, творить музику, яка промовляє через  безтурботні пасажі,  дисонанси, складні ритмічні маніпуляції і повні дурниці.
Їх музика спирається на творчість композиторів ХХ століття, накладену на шалений ґрув, який характерний для важкого року. Щоб зрозуміти стиль  World Service Project уявіть собі матч між Френком Заппою, Loose Tubes, Стравінськимі Meshuggah . В результаті виходить високооктанова, експериментальна, але й доступна музика з посмішкою на обличчі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Jazz Bezz відбудеться 9 грудня, 20:00, понеділок в Нічний клуб "Picasso". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+