Диана Арбенина. Ночные Снайперы

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У лютому 2013 року «Нічні Снайпери » відкривають нову сторінку великого концертного туру в підтримку альбому «4». Програма , з якою колектив приїде на Далекий Схід , до Сибіру , Ізраїль , Німеччину, Чехію , США і Канаду , носить назву «Вижити всупереч» . « Всі ми позбавляємося своїй безпосередності , дитячості і куражу молодості - ламаючись під дією соціуму і абсолютно будь-якої системи , яка нас марширує і укладає під себе як асфальт під каток . Мені так не подобається. Я вирішила боротися з цим. Боротися з усім , що робить мене ( і всіх нас ) старими. Я хочу зберегти свою особистість . Я протиставляю себе , таку, яка є , системі » , - пояснює Діана Арбеніна назву і квінтесенцію концертної програми .

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Диана Арбенина. Ночные Снайперы відбудеться 21 жовтня 2013, 19:00, понеділок в Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+