Валерій Меладзе "20 історій про кохання"

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Його образ склався буквально з перших акордів, першої пісні. Романтик, тонкий поціновувач і знавець жіночих душ ВАЛЕРІЙ МЕЛАДЗЕ - галантний чоловік, символ хороших манер, елегантності, темпераменту і стабільності. Він знає, чого хоче, мріє про більше і ніколи не зупиняється, тому з кожним роком його музика стає тільки яскравіше, глибше і соковитіше, як і він сам.

20 історій від Валерія Меладзе - це історії про різне кохання: щасливе, нездійсненне, так ваблюче і жадане ... Це історії про істинні глибокі почуття, розказаних в унікальній, неповторній манері Валерія Меладзе. Музика, яку пише Костянтин, лірична, романтична і зворушлива, а тексти проникливі, мелодійні й чуттєві, зачіпають найтонші струни душі кожного слухача.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Валерій Меладзе "20 історій про кохання" відбудеться 29 жовтня 2013, 19:00, вівторок в Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+