CARPATHIAN ALLIANCE METAL FESTIVAL

26 липня 2013, 17:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

CARPATHIAN ALLIANCE METAL FESTIVAL
26-27 июля 2013
Направления FOLK/PAGAN/BLACK METAL.
Международный фестиваль CARPATHIAN ALLIANCE METAL FESTIVAL будет расположен на территории туристического комплекса "Захар Беркут", который размещен в 6км. от известного на всю Украину и далеко за ее пределами поселка Славско, где функционирует самая длинная в Карпатах кресельно-канатная дорога длиной 2800м., многочисленные горнолыжные трассы и комфортабельные отели и усадьбы на любой вкус и кошелек.
Именно благодаря этой канатной дороге посетители нашего фестиваля смогут попасть на вершину Высокого Верха, где на большой сцене и только НОЧЬЮ(!) для Вас будут происходить шоу многих интересных и мощных групп европейской тяжелой сцены, представителей стран карпатского региона, гостей из других уголков мира...
Вы сполна сможете насладиться кристально чистым горным воздухом и источниками, уйти от суеты городов и будней, погрузиться в мир музыки и гор, где правит бал Вечность...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

CARPATHIAN ALLIANCE METAL FESTIVAL відбудеться 26 липня 2013, 17:00, п’ятниця в Захар Беркут. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+