Євген Гришковець "Прощання з папером"

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Тринадцять років тому на одну московську сцену вийшов хлопець років тридцяти з невеликим. Вийшов і повідомив, що він зараз розповість про людину, якого більше немає, в сенсі - він раніше був, але потім його не стало, - так що коли глядачі будуть чути зі сцени «я подумав ...», то це буде саме про ту людину . Хлопця звали Євген Гришковець, і він пам'ятав те, про що інші люди згадують мимохідь і ніколи не говорять вголос - про дембельський альбом, про образу, що мультфільм, якого він чекав, виявився ляльковим, про відчуття того, як тече час. Той монолог називався «Як я з'їв собаку», і він поділив театральну реальність. Було життя до Гришковця - і є життя із Гришковцем.
 
Потім з'явилися спектаклі «Одночасно», «Дредноути», «Планета», «По По», «+1» і восени 2012 року вийде прем'єра «Прощання з папером». Вірніше було б сказати, що тринадцять років тому разом з Гришковцом - з його п'єсами, де порівну слів і вигуків і немає ні краплі фальші, з його чарівною манерою говорити, немов він насилу підбирає слова - в театр прийшла життя. Він підбирає найточніші слова для універсальних людських емоцій. Він навчив театр говорити людською мовою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Євген Гришковець "Прощання з папером" відбудеться 22 квітня, 19:00, понеділок в Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+