Deicide

4 березня 2013, 19:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

DEICIDE вернуться в Европу!
Американские боги дэт-метал - Deicide - вернуться в Европу в марте! Они дадут более 20 концертов  "The End Of The World Tour 2013».
Тур начнется в Польше с трех концертов в городе Вроцлав, Бельско-Бяла и Варшаве. Дальше группа будет двигаться в направлении других стран Восточной Европы, таких как Словакия, Венгрия, Румыния и Болгария.Изюминкой тура и большим событием для фанатов, станет визит Deicide в Украину. Это первое выступление в истории группы на территории Украины.
Следующая остановка в турне маршрутизации являются Греция, Италия, Швейцария, Франция, Нидерланды, Германия, Австрия и Великобритания.
Deicide при поддержке коллективов Destiny, Karnak, Sweetest Devirli 4 марта покажут свое шоу во Львове.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Deicide відбудеться 4 березня 2013, 19:00, понеділок в Нічний клуб "Millennium". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+