Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Dakh Daughters в Опері

2 листопада 2020, 19:30, понеділок
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 8 КВІТНЯ 2020 19:30 НА 2 ЛИСТОПАДА 2020 19:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
2 листопада, вперше на сцені Львівського Оперного театру відбудеться концерт неймовірного фрік-кабаре "Dakh Daughters"!
 
Вони закохали в себе Париж. Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times і Rolling Stone.
 
Життя - це велика подорож ... Кожен з нас подорожує з міста в місто, з країни в країну, від людини до людини, від себе і до себе. Кожен з нас має потребу в русі і пізнанні нового. Кожен з нас хоче бачити щось вперше, а іноді і повертатися знову і знову до цього. Кожен з нас хоче побачити якомога більше. Кожен з нас хоче зайняти світ! Подорожуючи, ми знаходимо нових друзів і нових себе. Подорожуючи, ми насичуємся враженнями, досвідом, знаннями - ми наповнюємося і хочемо рухатися далі ... 
До зустрічі! 

        

        

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Dakh Daughters в Опері відбудеться 2 листопада 2020, 19:30, понеділок в Львівський оперний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+