Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт пам’яті Володимира Івасюка «Червона рута»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Компанія «BIGSHOW Agency» запрошує на сезон магічних концертів у Митрополичих садах!
 
3 липня о 19:30 у Митрополичих садах відбудеться концерт пам’яті Володимира Івасюка «Червона рута». 
 
Ця пісня була написана пів століття тому, але звучить у наших серцях та устах досі! Без неї не відбувається жодне велике свято у наших родинах. Легендарній «Червоній руті» Івасюка 50 років ❤️
 
Заспівати улюблені пісні під акомпонемент хорової капели України «ТРЕМБІТА» зберуться виконавці: Оксана Муха, Павло Табаков, Павло Ільницький, Ірина Доля, Вікторія Ященко. Диригент – Народний артист України – Микола Кулик
 
Цього разу «Червона рута» лунатиме у надзвичайно цікавому місці, яке вартує того, щоб покинути усі справи та клопоти і насолодитися атмосферою літа, природи та пісні – у Митрополичих садах
 
Це буде не просто концерт, а вечір у компанії найщиріших людей, яких об’єднує любов до живої пісні. 
 
«Україна 30» – це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики). 
 
Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Концерт пам’яті Володимира Івасюка «Червона рута» відбудеться 3 липня 2021, 19:30, субота в Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+