Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

БУМБОКС

13 листопада 2020, 19:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
2
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Унікальний концерт Бумбокс з програмою “Бідам усім на зло” у Львові! 
 
Подія відбуватиметься з дотриманням карантинних умов, тому поспішай! Тільки 300 квитків у фан-зону!
 
Вітер для того щоб дути, діти для того щоб радувати, музичний гурт для того щоб грати музику. Як показали події останніх п’яти місяців, з музикою все не так однозначно. Або ти порушуєш закон і наражаєш своїх фанів на ризик, або вдома розбиваєш гітару об стіну з криком «Я не бачу ваших рук!» Так би мовити, репетируєш.
 
Друзі, шановні мешканці мiста Лева, ми скучили. Дуже. Востаннє ми були у вас так дано, що ще місяць-другий без прогулянок  Городоцькою, де ми ми зазвичай живемо, без площі Ринок, без кафешок, без вас … Не хочеться про це думати. Давайте краще побачимося. Пропонуємо 13 листопада в «Malevich». З легкої руки Bigshow.ua, Бумбокс привезуть до Львова програму «Бiдам усiм на зло», презентовану у вересні (з великим успіхом, так-так!) в київській Stereo Plaza.  Тільки нові, старі, дуже старі і дуже улюблені пісні. Якісь в новому прочитанні, якісь в класичному звучанні.
 
Якщо можете, хочете, любите – приходьте. Буде і голосно, і веcело, і сумно, і душевно, по-різному.
 
Дотримуйтесь карантинних рекомендацій і пам’ятайте, що за вас ці рядки ніхто не заспіває:
 
«Захурделила зима
Славне місто Львів…
Ти прийшла – мене нема.
Підманув.
Підвів.»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

БУМБОКС відбудеться 13 листопада 2020, 19:30, п’ятниця в Malevich Night Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.