Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Борис Гребенщиков і "Акваріум"

11 лютого 2020, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години

Про подію

11 лютого 2020 року в клубі MALEVICH у Львові відбудеться концерт легендарного гурту «Аваріум» і Бориса Гребенщикова! Ви почуєте наживо програму «Діти трави», яку БГ підготував до подвійного ювілею - власне 65-річчя і 45 років існування групи «Аваріум». З року в рік БГ і його музиканти несуть своїм шанувальникам глибоку мудрість і пронизливу лірику пісень, а часом додають до звучання жорсткі і солоні нотки року. Але все одно, «Аваріум» і Борис Гребенщиков залишаються самими собою і серед їхніх шанувальників можна знайти людей абсолютно різного віку, яких об'єднала любов до музики і слів.
 
Концерт групи «Акваріум»
«Діти трави» - це абсолютно особлива для Бориса Гребенщикова пісня, яку він написав зовсім молодим, але тільки зараз музикантам вдалося досягти звучання, яке здатне передати весь задум автора.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Борис Гребенщиков і "Акваріум" відбудеться 11 лютого 2020, 19:00, вівторок в Malevich Night Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.