Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Андрій Макаревич & Ідиш джаз

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Легендарний рокер та бунтар, засновник та лідер групи «Машина Времени», Андрій Макаревич представить у Львівській опері свій новий проект!

Випочуєтенайпопулярніші пісні на ідиш, російській та англійській мовах, а також старі хіти та улюблені пісніу виконанні Андрія Макаревича у супроводігеніальних джазових музикантів!

Під час роботи над проектом Андрій Макаревич, фактично вперше за роки своєї музичної кар’єривсерйоз звертається до єврейської музичної теми та до мови ідиш. Як говорить сам музикант, його надихнула музична культура євреїву еміграції, тих, хто виїхав на початку XX ст. за океан, в США.

«История еврейского народа очень трагична, поэтому она и привлекает к себе больше внимания. Ну ведь, действительно, грустно, что язык, с которым связана громадная часть культуры целого народа, исчезает у тебя на глазах. Я помню, что бабушка моя еще говорила на идише, но, полагаю, через пару десятков лет этот язык будет уже окончательно забыт.Моя роль в подготовке этого культурологического проекта сильно преувеличена. Я всего лишь один из музыкантов, которые постарались сделать этот альбом таким, каким он должен был быть», – говорить Макаревич.

Концерт «Ідиш-Джаз» це хороша нагода почути по-новому забуті єврейські шлягери першої половини ХХ століття, а також відомі пісні Макаревича різних років.

В концерті беруть участь:
Андрій Макаревич - гітара, вокал
Євгеній Борец - рояль, аранжування
Сергій Остроумов - ударні
Сергій Хутас - контрабас
Дмитро Бриль - сопрано-саксофон
Александр Бриль - тенор-саксофон
Костя Гевондян - труба, вокал
Поліна Касьянова - вокал
Діана Поленова - вокал
Ірина Роділес - вокал

Програма концерту:

Introduction (Е.Борец)
Jozeph, Jozeph (NellieCasman/CahnChaplin)
Эпоха Большой Нелюбви (А.Макаревич)
OvntLid (ItsikManger/ChavaAlberstein)
Наливай (А.Макаревич)
UttDaZay (IrvingMills/BuckRam)
Перекресток Семи Дорог (А.Макаревич)
Dona, Dona (SholomSecunda)
Он Был Старше Её (А.Макаревич)
MinnieTheMoocher (CabCalloway, IrvingMills)
Отпусти Меня (А.Макаревич)
EgyptianElla (WalterDoyle)
Картонные Крылья Любви (А.Макаревич) BeiMirBistDuSchÖn (SammyCahn / SaulChaplin / JacobJacobs / SholomSecunda)
Ангел #2 (А.Макаревич/Е.Борец)
MyLittieCousin (SamM.Lewis)
MatzohBalls (SlimGaillard)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Андрій Макаревич & Ідиш джаз відбудеться 9 листопада 2015, 19:00, понеділок в Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+