Lviv Wedding Festival 2016!. Львов

Lviv Wedding Festival 2016!. Львов
Львів - місто фестивалів, царина святкового настрою і днів, що переходять у статус особливих. Чи то виною старовинна архітектура, що наповнює місто романтизмом, чи всіма улюблена львівська погода, яка, огортаючи нас, спонукає на подвиги, пошуки і кохання.
 
 Сповнені ентузіазму організатори Lviv Wedding Festival, компанія «Mopis» створили весільний фестиваль і не прогадали. Це дводенне свято щороку збирає однодумців, які об'єднані найкращими творчими професіями: візажистів, перукарів, дизайнерів, фотографів , відеографів, рестораторів, кондитерів, флористів та організаторів різноманітних івентів. Усі вони представляють свою майстерність, адже саме з них майбутні молодята складуть кістяк свого особливого дня. Серед сотень пропозицій наречені легко оберуть ті, що підходять саме для них. 
 
Для тих, хто шукає розваги на весілля, Lviv Wedding Festival стане райським куточком, адже найкращі ведучі, музичні гурти, танцювальні колективи, гумор-шоу, фокусники, анімації - все це і багато іншого ви побачите нон-стоп на великій сцені! 
 
А на десерт - Lviv Wedding Quest у рамках Lviv Wedding Festival вже вкотре подарує весілля мрії у розмірі 100 тисяч гривень! Якщо ви готуєтесь до весілля - вам на Lviv Wedding Festival. Це територія кохання, що вміє дивувати!
Вопрос? Ответ!
+