Театр ім. І. Франка "Моя професія - синьйор з вищого світу"

Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

З нагоди 95-річчя київського Національного академічного драматичного театру ім. Івана  Франка у Львові відбудеться грандіозна вистава - із зірковим складом акторів " Моя професія - синьйор з вищого світу". 

Ця вистава – вже друге звернення театру до матеріалу. У 1981 році, впостановці В.Оглобліна  та виконанні акторів В.Івченка і С.Олексенка – це була одна з найяскравіших і найкасовіших вистав репертуару. Черга за квитками – стояла від метро «Хрещатик», а сама вистава пройшла більше 700 разів.

Тоді ж Анатолій Хостікоєв зіграв роль Антоніо,і В.Оглоблін  казав: «Антоніо — Хостікоєв, це друга його велика роль у театрі Франка.Він був дуже хороший, темперамент збігався з італійським».У 2003 році – цю ж п’єсу було поставлено як антрепризу театральної компанії “Бенюк і Хостікоєв”, де А.Хостікоєв був і режисером, і виконавцем.

Сьогодні італійська комедія знову повертається на сцену нашого театру. До речі, гратиметься вистава в декораціях Ярослава Нірода, створеними за ескізами 1981 року.В легкій і невибагливій комедії положень звучить тема родинних відносин, збереження дому та порятунку сім’ї як головної опори в житті кожної людини.

Главі великої  італійської родини Леоніда Папагатто, можна вибачити все: і дрібні крадіжки продуктів на званих обідах і вечерях, і  створення міфічного благодійного фонду підтримки бідних родин, тому що весь цей калейдоскоп подій затіяний ним заради однієї мети – благополуччя своїх близьких. Щаслива розв’язка – заслужена нагорода артистичному і чарівному шахраєві.

Режисер-постановник - Анатолій Хостікоєв

Дійові особи та виконавці:
 
Леонід Папагатто - заслужений артист України Назар Задніпровський
Валерія - заслужений артистка України Наталія Ярошенко
Матільда - нарю артю України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Наталія Сумська
Фйорелла - студентка Нац. університету театру і кіно Наталія Бабенко
Роберто - Іван Залуський
Антоніо - заслужений артист України Олександр Форманчук
Велутто - нар. арт. України,лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Богдан Бенюк
Дідусь - заслужений артист України Євген Свиридюк
Марчелло - нар. арт. України Олексій Петухов
Ніколетто - Вячеслав Хостікоев
Раймондо - заслужений артист України Арсен Тимошенко
Синьора Чібов - заслужений артист України Ірина Дворянин
Борон Альфонсо - заслужений артист України Володимир Ніколеєнко
Графиня - Ольга Цимбаліст
Аллесандро - Олександр Печериця

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Львов.

Театр ім. І. Франка "Моя професія - синьйор з вищого світу" состоится 5 июня 2015, 18:30, пятница в Национальный драматический театр им. Марии Заньковецкой. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+