Ірина Білик "Краще"

Перейти к выбору билетов
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Так вийшло, що 25-річчя своєї творчої діяльності Народній артистці України відзначити з розмахом цьогоріч так і не вдалося. Спочатку майдан, потім Крим, пізніше - війна, не до гастролей. Потрібно віддати належне співачці, до закінчення президентських виборів вона взагалі відмовилася від будь яких виступів ...
 
Але все ж повністю забути одразу три важливих моменти творчої біографії - 25 років на сцені. 20 років першому повноцінному альбому "Нова" і 10 років рекордсмену з продажу - платівці "Любовь." - не дали її шанувальники. Артистка погодилася лише на 5 ексклюзивних концерту цієї осені, тільки в найулюбленіших містах, - Херсоні, Миколаєві, Львові, Одесі та в Білій Церкві, на яких ми побачимо "класичну" Ірину Білик, з її найсильнішим українським репертуаром та презентацією нового альбому "Світанок". Концерт в Киві відбудеться тільки в 2015 році.
До речі, як не дивно, в альбом, який офіційно ще не опублікований на жодному з носіїв, але який вже цілком легально можна скачати на itunes, увійшли не всі пісні, написані в останні роки. Такі речі як "Щастя" або "Коробочки" вона приберегла для спеціального проекту "Без гриму", який побачить світ тільки в наступному сезоні.
 
"Багато хто думає, що у зв'язку з трагічними подіями в нашій країні, артисти між собою теж пересварилися. Але я хочу всіх заспокоїти, а когось і розчарувати: нас всіх пов'язують мало не родинні стосунки.
 
Ми намагаємося частіше бачитися, і навіть коли буваємо за кордоном зустрічаємося в різних містах і країнах. Я не можу собі уявити, щоб хтось із моїх колег сказав: «Іра, чи не приходь більше до мене в гості». Ми всі люди і дуже переживаємо за те що, це ж не наша вина. Звичайно, мене дуже засмучують ті війни, які раз у раз відбуваються між артистами в пресі. Адже політики скоро помиряться, а нам доведеться дивитися один одному у вічі. "

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Львов.

Ірина Білик "Краще" состоится 1 декабря, 19:00, понедельник в Львовский оперный театр им. С. Крушельницкой. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+