Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

Українське Різдво

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

                                               Велике різдвяне шоу «Українське Різдво»

14 січня Львівська опера 16.00, 19.30

Різдвяні мелодії , колядки в оригінальному аранжуванні презентуватиме скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, якого ще називають «українським Паганіні», володар «Золотої скрипки». Його концерти збирають численні зали прихильників по всьому світі, захопить глядача віртуозним виконанням різдвяних мелодій у фольклорно-естрадному виконанні.

      Хор Руслани здобув перемогу у напруженому фіналі телешоу «Битва хорів» на телеканалі «1+1» , наставником якого була співачка Руслана. Це експресивний і запальний молодіжний хор , який зібрав талановитих виконавців з цілої України та здобув звання найкращого хору України, виконає колядки в оригінальному аранжуванні та потішить цінителів красивим багатоголоссям.

     Молода, талановита  львівська співачка Андріана, переможець численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів так фестивалів, потішить глядача колядками та різдвяними піснями у власному аранжуванні та драйвовим виконанням у супроводі музичного гурту «Оратанія».

     Бард, кобзар, бандуристВасиль Жданкін - володар Гран-прі фестивалю «Червона рута» 89 року в Чернівцях, де вперше публічно заспівав  «Ще не вмерла Україна» захопить  глядача своїм густим проникливим баритоном, а його бандура будитиме  щось сокровенне, глибинне, справдешнє, як ті колядки, що прийшли до нас із глибини віків.

     Іван Березовськийфіналіст телешоу «Голос країни», соліст Київської опери, навчався у Віденській оперній школі, а на випускному іспиті у нього був диригентом сам Пласідо Домінго, потішить справжніх цінителів сильного голосу з красивим оксамитовим тембром.

    Катерина Грачовафіналістка телешоу «Голос країни», зачарує глядача своєю щирою манерою виконання, яка випромінює світлу енергетику. Вона сказала про себе , що спочатку була скрипалькою, яка співає, а зараз стала співачкою, яка грає на скрипці.

    Рідкісні старовинні колядки та пісні у фольклорно-естрадному сучасному виконанні будуть представлені жіночим вокальним тріо «Соловї Галичини» з  Тернополя.

    Ансамбль танцю «Надзбручанка» з міста Тернополя презентуватиме глядачу уривок музично-театралізованої постановки «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

    Наймолодші учасники дитячий ансамбль «Веселі черевички» зігріють глядача по-дитячому щирими колядками та вертепом.

    Ведучий фестивалю народний артист України Богдан Бенюк , актор Київського драматичного театру ім. Івана Франка перевтілиться в роль старости , з театралізованого виступу якого розпочнеться дійство у Львівській опері.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Львов.

Українське Різдво состоится 14 января 2015, 16:00, среда в Львовский оперный театр им. С. Крушельницкой. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.