Океан Ельзи

24 августа 2014, 20:00, воскресенье
Перейти к выбору билетов
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

З “Океаном Ельзи” у Львові відзнач День Незалежності України
 
“Океани” знову на “Арені Львів” подарують львів’янам та гостям міста особливе відчуття єдності як “на Небі”, так і ”вище Неба”. Таке пережити прагнуть тисячі шанувальників соборності України та симпатики насправді патріотичного українського рок-гурту, сильного й феєричного.
 
24 серпня “Океан Ельзи” у Львові - це символічно!
 
Купіть квитки й святкуйте Незалежність з "Океаном Ельзи"
 
Ще не вляглися емоції від ювілейного травневого концерту, а пристрасті щодо бажання купити квитки на серпневий “Океан Ельзи” у Львові не вщухають. Фанати масово їх скуповують в нетерплячому очікуванні наступної “океанівської” феєрії.
 
Поспішайте й Ви купити квитки, щоб мати гарантію участі в урочистому дійстві “Океану Ельзи” 24-го серпня, бо 31-го травня несприятлива погода з усіх сил старалася перешкодити багатьом охочим зустрітися з “Океанами”.
 
“Львів без дощу, як Париж без Ейфелевої вежі”(С.Вакарчук)
 
В останній день весни дощ просто заливав галицьку столицю, а до “Арени Львів” поспішали суцільним потоком люди, в дощовиках, під парасолями, просто без нічого над головою, з дітьми на руках, молодь і люди солідного віку. Близько сорока тисяч!
 
Любов не знає перешкод, лиш вірить у єднання
 
У любові до Святослава Вакарчука та його колег-музикантів ніщо не може спинити народ. Його талант, особливий шарм, інтелігентність, жертовна відданість Україні та музиці, особливе відчуття часу й простору - це речі, які тримають над усім: буднями, болями, втратами. Які об’єднують. І до того ж Святослав стверджує: “Я ніколи не вважав “Океан Ельзи”розважальною групою”. Однак ажіотаж навколо концертів цього гурту ніяк не стихає.
 
Його поважають та обожнюють
 
Сьогодні в руках вокаліста найпотужнішого сучасного рок-гурту України страшна сила. Він це знає, як знає й те, що йому вірять тисячі, мільйони українців. Саме вони простягають до нього руки, шаленіють від його енергетики, хочуть бачити, чути, любити сьогодні, завтра, завжди, бо їхній кумир не лукавить і не зраджує ні їх, ні Україну. Кожного разу він вибігає до своїх шанувальників легкий та усміхнений, стрибає по сцені, бавиться мікрофонною стійкою й зовсім не думає про те, як він виглядає зі сторони, а робить те, що відчуває. Просто й ніжно заливає свої тисячні аудиторії таким щирим душевним співом, від якого завмирає серце.
    Початок о 20.00
    Вхід з 18.30 

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Львов.

Океан Ельзи состоится 24 августа 2014, 20:00, воскресенье в Стадион "Арена Львов". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+