Информация об ограничении массовых мероприятий!

KYIV MODERN BALLET Раду Поклітару

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

«Театр« КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ »- це театр дуже молодих людей, молодих тіл, молодих очей. День у день ці молоді артисти приходять на постановочні репетиції з бажанням мінятися від вистави до вистави, від ролі до ролі. Але, насправді, більше змінюють саме мене, людини, яка вважається творцем цих вистав, цих персонажів.
 
«Ми довго думали, чи варто зараз, у цей складний час, затівати гастролі. І прийшли до висновку, що варто. Ситуація в країні складна, але ж люди все одно прагнуть культурних радощів. А функцію доносити до глядачів частинку життя, вільного від жаху та політичних чвар, і повинно взяти на себе мистецтво ... Немає потреби представляти «Київ. Модерн-балет »- в нашому місті цей театр вже знають і люблять. Він є візитною карткою українського сучасного мистецтва за кордоном. 22 вересня відбудеться третій візит цього дивовижного колективу у Львів. Керівник театру, відомий український хореограф нового покоління Раду Поклітару, автор яскравих і незвичайних інтерпретацій класики, дістався до «самого балетного балету» - «Лебединого озера» П.І. Чайковського.Прем'єра відбулася в червні 2013 року. В «Лебединому озері» немає нічого від первинного джерела, крім, звичайно ж, приголомшливої ​​музики Петра Ілліча Чайковського. Але Раду і попереджає: «Лебедине озеро. Сучасна версія »- не варто очікувати звичного сюжету. Автору хотілося створити балет-притчу, балет-роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму справжньому єству.Існування в чужій шкірі, проживання невластивого тобі життя - страшний вирок. Маленький лебідь, проти своєї волі перетворений у хлопчика, повинен буде пройти через страждання і удари долі.Кохання приходить до нього лише у примарних снах ... Мова сучасного танцю, якою переказано балет, допомагає викликати яскраве співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, костюми художника Анни Іпатьєвої дають можливість артистам неймовірно точно і виразно створювати, як образи людей, так і містичних ельфів-лебедів.Пошуки, подібні постановкам «Київ модерн-балету», завжди викликали і викликають суперечки. Поклітару схвалюють за оригінальність і несподіваність його вистав, їх унікальну хореографічну мову. І це підтверджується гучним успіхом в Україні, Росії, Європі, Азії. Одночасно осуджують за провокаційне, майже скандальне прочитання класичних сюжетів. Але ж сценічні види мистецтв тим і відрізняються від інших, що дозволяють створювати різні сенсові інтерпретації.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Львов.

KYIV MODERN BALLET Раду Поклітару состоится 22 сентября 2014, 19:00, понедельник в Львовский оперный театр им. С. Крушельницкой. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+