«АРТЕК-КАРПАТИ» Міжнародний дитячий центр

16 июля, 10:00, среда
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Пропонуємо вам відпочинок в
 
Міжнародному дитячому центрі «АРТЕК-КАРПАТИ»
 
 
 
«Артек» - це місце, де люблять дітей, поважають і цінують артеківські багаторічні традиції, та створюють особливу атмосферу для відпочинку дітей.
 
Розташування. Знаходиться МДЦ «Артек-Карпати» в українських Карпатах, в одному з найбільш мальовничих місць України – національному Карпатському парку, на висоті 920м над рівнем моря, біля підніжжя гори Буковель, відомого туристичного комплексу.
 
Оздоровлення. Оздоровлення дітей - одна з найголовніших цілей «Артек-Карпати», яка успішно реалізовується за допомогою унікального природно-кліматичного потенціалу Карпат, активними програмами дозвілля, відпочинку та успіхами сучасної медицини.
 
Розвиток та активний відпочинок. «Артек-Карпати» - цілком унікальний комплекс, в якому зберігаються найкращі педагогічні традиції школи артеківця та реалізуються фестивальні проекти і розвиваючі програми.
 
Проживання та харчування. Проживають діти в сучасних, комфортабельних готелях 3*-5*, по 2-ві та 4-ри дитини в одному номері, в якому присутні всі зручності, також п’ятиразове харчування в ресторанах, де 100% якість приготування їжі. Також дитяче харчування, обов’язково контролюється дієтологом.
 
Табори
 
«Озерний» – розміщений біля мальовничого гірського озера, площа якого більше 6 гектарів (діти проживатимуть у якісних, нових наметах, які обладнані сучасними, теплими спальниками та лежаками);
 
«Лісовий» – оточений вічнозеленими смереками, знаходиться біля підніжжя гори Буковель, в центрі курорту та всієї спортивно-розважальної інфраструктури;
 
«Гірський» – розташований на схилі гори на висоті 1100 м над рівнем моря, що на даний час є найвищим місцем розташування серед готелів курорту.
 
Більш детальну інформацію про «Артек-Карпати» Ви можете переглянути тут http://bukovel.com/artek

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Львов.

«АРТЕК-КАРПАТИ» Міжнародний дитячий центр состоится 16 июля, 10:00, среда в офис. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+